Skip to content
20/8/2018

Na náboru v Meziboří byl patronem akce Petr Johana

V úterý 22. května 2018 se konala třetí náborová akce v rámci projektu FAČR Květen – Měsíc náborů a Můj první gól v Ústeckém kraji na Meziboří.

Místní fotbalový klub se stará o fotbalový potěr jako jeden z mála menších klubů v mosteckém okrese. Proto se zde za účelem doplnění stávajících mládežnických týmů tento podporovaný nábor uskutečnil.

V mládežnických týmech má zdejší fotbalové mužstvo v činnosti celkem 80 hráčů. Přesto domácí funkcionáři nechtějí usnout na vavřínech a neustále se snaží mládežnickou základnu doplňovat.

Na sportující děti, pro něž si domácí pořadatelé na čele s trenérským nestorem Františkem Zemanem připravili celkem 10 stanovišť, se přišel podívat bývalý fotbalista Sparty Praha Petr Johana i starosta města Petr Červenka, který kdysi býval také úspěšným fotbalistou v dresu Mostu i Litvínova. Ten byl ze sportujících dětí velice nadšený a potvrdil, že město se snaží podporovat sportovní kluby tak, aby zde zejména sportující mládež měla solidní zázemí.

Na konci akce nadšené děti odměnili domácí pořadatelé v čele s grassroots trenérem mládeže Ústeckého KFS Janem Štefkem a Petrem Johanou balíčky se sladkostmi, fotbalovými náramky. Největší radost dětem udělaly obdržené medaile.