Skip to content
21/8/2018

Patronem náboru na hřišti FK Troubky byl pan Ivoš Gregovský

​Fotbalové hřiště FK Troubky přivítalo ve čtvrtek 25. května probíhající projekt „Měsíc náborů“ a s ní související akci „Můj první gól“.

Akce se zúčastnilo v krásném slunečném počasí přesně 96 dětí ze ZŠ Troubky, MŠ Troubky a MŠ Henčlov. Akce proběhla za finanční a materiální podpory FAČR. Pořadatelé připravili nejmladším účastníkům 10 stanovišť, ve kterých si děti postupně ověřovaly své pohybové dovednosti a dotyky s míčem. Jednotlivé stanoviště postavil hlavní patron celé akce – trenér Ivoš Gregovský s nejvyšší profesionální licencí. Všechny děti projevily velký zápal při zdolávání jednotlivých stanovišť, aby co nejlépe připravené úkoly zvládli. Celou akci výborně moderoval ředitel ZŠ Troubky Petr Vrána, dále se akce zúčastnil starosta Radek Brázda a místostarosta Martin Frgál.

Na závěr akce došlo na společné focení a následně byly děti za své příkladné snažení odměněny medailemi, gumovými náramky, balónky a celou řadou sladkostí. Akce určitě dopadla na výbornou, velký dík patří organizátorům, kteří připravili dětem mimořádné sportovní dopoledne.