Skip to content

#mujprvnigol

Nejaktuálnější zprávy z projektu Můj první gól. Vyfiltrujte si zprávy podle kanálu, nebo se podívejte na všechny najednou.

Aby mělo lidské tělo dostatek energie pro start do nového dne, potřebuje se dobře nasnídat 🥣 Podívejte se, jak na to ⬆️

V současnosti kope za slavný Juventus a je oporou české reprezentace. Podívejte se na příběh Andrey Staškové shrnutý do klasického medailonku.

V FC Háje JM jsou na právě probíhající zimní období náležitě připraveni ❄️ Co dalšího jsme se o tomto pražském klubu dozvěděli, prozradíme v reportáži 🎙️

🎥⛅ Den s... To je název našeho nového seriálu ve kterém strávíme jeden den se známou osobností z fotbalového prostředí. 🎙 S komentátorem Jaromírem Bosákem jsme se vydali na kvalifikační zápas reprezentace s Kosovem 🇨🇿🇽🇰

Fotbaloví reprezentanti Markéta Ringelová a Alex Král se v předvánočním čase rozhodli trochu pomoci Ježíškovi 😉🎄🎁

Taková klubová věrnost, která je patrná u Tomáše Vondráška, je už velmi vzácná. Podívejte se na příběh teplického symbolu.

Slavný scénárista je mimo jiné autorem úspěšných seriálů se sportovní tématikou Vyšehrad, Lajna, nebo Okresní přebor. Užijte si jubilejní medailonek číslo 200 věnovaný Petru Kolečkovi.

Další medailonek náleží hráči Mladé Boleslavi Lukáši Budínskému, který se přes prvoligové štace v Bohemians a Karviné přesunul do města aut.

V nejvyšší ligové soutěži odchytal téměř dvě stovky zápasů a v 45 z nich udržel čisté konto. Podívejte se na příběh bývalého ligového brankáře Petra Kostelníka.

Tomáš Wágner český ligový útočník a bývalý reprezentant do 21 let. Odchovanec Příbrami, který se momentálně nachází v klubu FC Fastav Zlín. V první lize se úspěšně pohybuje již 11 sezónu. Jaká byla jeho cesta a co pro něj fotbal znamená?

MŮJ PRVNÍ GÓL

Hledejte první góly na našem webu: http://www.mujprvnigol.cz
Lajkujte náš Facebook: http://www.facebook.com/mujprvnigol/
Sledujte nás na Instagramu: http://www.instagram.com/mujprvnigol/
Odebírejte náš YouTube kanál: http://www.youtube.com/mujprvnigol

Lajkujte naše videa či rovnou odebírejte náš kanál a žádný první gól vám neunikne.

V rámci Měsíce náborů jsme zavítali také do Přelouče ⚽.

V rámci Měsíce náborů se akce uskutečnila i v severočeském Duchcově 💪

Měsíc náborů stále běží. Podívejte se, jak probíhal nábor v klubu TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí.

Odchovanec Sparty je nejvíce spjatý s jiným pražským klubem, Bohemians Praha 1905 💚 Podívejte se na jeho medailonek 📺

Měsíc náborů je v plném proudu. Podívejte se, jak probíhal nábor malých fotbalistů a fotbalistek v klubu TJ Čechie Halže.

⚽ Kromě nejvyšší české soutěže si zahrál i tu belgickou a druhou anglickou. Na svém kontě má více než 34 seniorských reprezentačních startů. Nejen na své začátky zavzpomínal obránce Mladé Boleslavi Daniel Pudil.

⚽ Hledáme fotbalové hvězdičky ⭐ I vaše ratolest může být jednou z nich! Přiveďte svoji malou fotbalistku či fotbalistu na nábor 📲 bit.ly/ZarijoveNabory

Září bude již tradičně ve znamení fotbalových náborů! Najdeme společně nové fotbalové hvězdičky?
Nejbližší fotbalový nábor najdete na webu nabory.mujprvnigol.cz #mujprvnigol

Záložník pražských Bohemians si během své kariéry vyzkoušel ligovou soutěž v Německu, Itálii, Izraeli, Polsku a Dánsku. Na své nejsilnější zážitky vzpomíná v medailonku.

Pro kluby z neprofesionálních soutěží byl na začátku srpna spuštěn licenční systém, který na základě objektivních kritérií hodnotí fungování klubu příslušným stupněm kvality od nejnižší grassroots úrovně, přes bronzovou, stříbrnou, až po nejvyšší zlatou úroveň.

Celý systém je navázán na nový pilíř projektu Můj první gól – Fotbalové kluby. Ty, které mají v systému nadprůměrné hodnocení vám budeme od září představovat.

Rodák ze slovenských Malacek působil v české lize v dresu Žižkova. V současnosti pracuje pro jiný pražský klub a to Spartu, kde vede ženský tým, se kterým v minulé sezoně oslavil zisk titulu.

Další medailonek patří sparťanské útočnici Markétě Ringelové. Pojďte společně s námi nahlédnout do světa ženského fotbalu a příběhu jedné z nejlepších hráček naší soutěže.

💪 Rekord v penaltách nebo třeba charitativní utkání s patronem Jakubem Jugasem - i o tom je další díl Fotbalových klubů. Tentokrát jsme se vydali do Otrokovic, kde působí SK Baťov 1930 ⚽

Nábor v Hajduku Lipník nezastavil ani déšť a chladné počasí. Podívejte se , jak probíhal.

Podívejte se, jak probíhal nábor malých fotbalistů a fotbalistek ve Žďáru nad Sázavou.

I přes nepřízeň počasí si děti náborovou akci v Pyšelích moc užily 🙌

Fotbalová asociace České republiky v rámci projektu Můj první gól představuje pilíř Fotbalové kluby. Ten si klade za cíl veřejnosti přiblížit kluby působící na regionální úrovni, které vynikají svou prací s mládeží.

Jedním z nich je také fotbalový oddíl AFC Humpolec.

Více o Fotbalových klubech najdete na http://kluby.mujprvnigol.cz

Podívejte se, jak probíhala akce Měsíce náborů v pražských Kunraticích 👀🎥

Rok poté, co hrál druhou ligu za Varnsdorf, nastoupil v Evropské lize proti Fiorentině. Případ Radima Breiteho dokládá, že fotbal je především o píli a nekončící tvrdé práci, která může přinést ovoce.

Současný kouč druholigové Jihlavy a asistent trenéra české reprezentace do 20 let vypráví o své bohaté kariéře spojené nejen s olomouckou Sigmou.

Jestli chceš být nejlepší, nestačí jen kontrolovat co jíš, ale i kdy a jak pravidelně. Jak na to se dozvíš ve videu.

⚽ Hledáme fotbalové hvězdičky ⭐ I vaše ratolest může být jednou z nich! Přiveďte svoji malou fotbalistku či fotbalistu na nábor 📲 bit.ly/kvetnovenabory

Jako velmi mladý přestoupil do římského Lazia, byl u rozlučky Pavla Nedvěda, stal se nejlepším střelcem Evropské ligy a zahrál si Premier League. Kariéru Libora Kozáka ale také v mnohém přibrzdila vážná zranění, díky kterým přišel o několik let fotbalového života. Nyní se vrátil zpět do vlasti a pokouší se dotáhnout Liberec do pohárové Evropy.

Lékař Petr Krejčí zažil za své dlouhé působení u národního týmu celkem 11 trenérů a byl u slavných okamžiků i pádů. Podívejte se na medailonek stálice reprezentačního výběru.

Květen 2019 bude opět ve znamení Měsíce náborů! Fotbalové kluby po celé České republice budou totiž hledat budoucí fotbalové hvězdičky. Přiveďte v květnu i vy svou ratolest na nejbližší fotbalové hřiště a sledujte, jak se jí povede vstřelit první gól. Najít nejbližší nábor vašemu bydlišti, jeho termín a další informace můžete na www.mujprvnigol.cz

Fotbalová asociace České republiky v rámci projektu Můj první gól představuje pilíř Fotbalové kluby. Ten si klade za cíl veřejnosti přiblížit kluby působící na regionální úrovni, které vynikají svou prací s mládeží.
Jedním z nich je také fotbalový oddíl SK Roudnice nad Labem.

Více o Fotbalových klubech najdete na http://kluby.mujprvnigol.cz